dedo Vasiľ (ded_vasilij) wrote,
dedo Vasiľ
ded_vasilij

Zuzana Joda "Vadí mi ekonomičtí imigranti!"

Českým Facebookem od včerejška „hýbe“ specifický, s výrazným smyslem pro humor pojatý, pohled na migrační krizi, který na svém profilu zveřejnila

Zuzana Joda "Vadí mi ekonomičtí imigranti!"

Vadí mi ekonomičtí imigranti z vesnic do Prahy! Valí se jich sem úplné hordy, někdo jim zřejmě nasliboval, že tady létají pečení holuby rovnou do huby.

Když pominu, že nám tady berou práci, děti místa ve školkách a v neposlední řadě parkovací místa, kterých je už tak málo pro rodilé Pražany, tak mohou být i nebezpeční! Nebuďte naivní sluníčkáři a nemyslete si, že jde o potřebné!

Tlačí se sem davy mladých, zdravých děvčat v minisukních z tržnic, která místo toho, aby udělala něco pro svůj region, tak zbaběle utíkají za lepším. A jde jim jen o jedno – sebrat nám naše bohaté muže! Jsou naprosto nelítostné a klidně rozbijí fungující rodinu, aby dosáhly svého! A my, naštvané matky, nemáme právo bránit práva našich dětí?! Navíc se ti lidé nemohou integrovat, jejich kultura je naprosto nekompatibilní s tou naší! Tak například nejedí sushi a krevetám říkají hanlivě „potvory z moře vytažený“.

Nikdy se nenaučí pořádně česky, klidně vás budou vybízet ke grilování masa, místo, aby řekli normálně česky ROZSVIŤ! Nezlobte se, ale mě to uráží.

Nerespektují naše tradice ani v oblékání, přitom my tady jsme velice tolerantní, můžete si vybrat oblečení všech světových značek, ale oni stále tvrdošíjně chodí v outdooru. Čím víc jich tady bude, tím víc budou ovlivňovat naší kulturu! Tohleto chceme? Chceme chodit do restaurace v RIFLÍCH a na golf v trekových botech z LIDLU?!

Že znáte nějakého venkovana, který se integroval? Ale no tak, tahle sluníčkářská propaganda je opravdu trapná. Venkovan je jen jeden, neexistuje žádný umírněný venkovan, mají to prostě v sobě, a pokud se tváří, že žijí podle našich pravidel, je to pouze vyčkávací taktika před útokem. Zkuste si zajet do nějaké vesnice a tam v hospodě prezentovat liberální názor, uvidíte, jak dopadnete.

Úplně nejhorší ale je, že jsou nevděční. My je sem přijmeme a jim to pořád není dost dobré a stále dělají vtipy na Pražáky! Oni nás ve skutečnosti nenávidí, odmalička jim doma vtloukají do hlav, že za všechno může pražská lumpenkavárna! Je to vidět i na tom, že třeba stále fandí svým lokálním sportovním týmům, místo aby vděčně a loajálně začali podporovat nějaké pražské mužstvo!

Lidi, proberte se, je čas bránit naši kulturu a náš způsob života, my tady máme vlastní first world problems, nemůžeme zachraňovat ještě rozvojový svět!


A este jeden prispevek na tema

Pavel Šafr "Tohoto imigranta s odlišnou kulturou tady nechceme!"

Dnes mám pro Vás naprosto šokující informace o zhoubné imigraci v ČR, které ještě nebyly zveřejněny.

Přečtěte si článek až do konce. A prosím sdílejte všem Vašim přátelům nebo zkopírujte do mailu a rozpošlete, ať se všichni dozví, jaká je realita. Česká vláda nám neustále lže a zatajuje nebezpečí, které tato imigrace představuje pro naší kulturu.
Na Pražský hrad se dostal nebezpečný imigrant, který tam parazituje z našich peněz. Byl jsem se na něj podívat. Oddělovalo mne od něj na vzdálenost několik desítek centimetrů pouze několik policistů, za což velmi děkuji, jelikož jsem byl policisty předem upozorněn, že mi hrozí násilí či nákaza infekční chorobou (ANO, ČTETE DOBŘE!). A že v případě, že by se na mě vrhl, což prý může nastat, tak by mě neměli šanci ubránit.


Přiznám ale, že jsem neřešil svoji odvahu, jelikož mne zajímalo jediné – chtěl jsem přímo na vlastní oči vidět, na jakého migranta a za co všechno konkrétně vynakládá tato vláda ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL několik milionů korun ročně. Na úkor našich potřebných občanů!

Tento nebezpečný migrant představuje naprosto odlišnou kulturu, která není slučitelná s naší kulturou. Není ani trochu křesťan, nevyznává naše hodnoty, mluví jazykem, který není náš jazyk, stýká se s divnými lidmi z dalších odlišných a nebezpečných kultur a má zcela odlišné zvyky. Na Pražském hradě pro něj vaří několik jídel denně. Může si vybrat, jestli si dá za A/ běžné jídlo, B/ prejt se slivovicí a nebo za C/ vegetariánské jídlo. Hádejte, jaké jídlo si imigrant vybírá! Vybírá si jídlo B!

Na Hradě, kde imigrant bydlí a který jsem tedy přímo osobně navštívil, si neuklízí on sám, ale uklízí mu státem placené uklízečky. A když jsem se ptal, co říkají na hygienické návyky tohoto imigranta, odpověď bylo jedno slovo: “Strašné!“

Všichni ti Haškové, Mynářové a Ovčáčkové nám lžou, že by se tento imigrant mohl mezi nás někdy integrovat. Tahle sluníčkářská propaganda je opravdu trapná. Tento imigrant se nikdy neintegruje a jestli snad někdy trochu předstírá opak, tak jen to jen vyčkávací taktika před útokem.

Řešením současné krize s tímto nebezpečným imigrantem je okamžité ukončení štědrého systému finanční podpory na luxusní život tohoto imigranta. Kde není nabídka, není poptávka.

Musíme vyhlásit NULOVOU TOLERANCI VŮČI TOMUTO NEBEZPEČNÉMU IMIGRANTOVI. Této vládě, která imigranta na Hradě živí, a tomuto imigrantovi je potřeba říct OKAMŽITĚ DOST!
Tags: praha
Subscribe

 • Добрый налоговый инспектор: фейк или фикция?

  Не успел вдохновиться на обстоятельный коммент, как эта новость была официально опровергнута. Поэтому просто расскажу пример. Когда-то, еще до…

 • Heavy mental

  Мировая З. в моем глумливом лице, вооружившись ноучным наследием проф. Крафта-Эбинга / ака Richard Fridolin Joseph Freiherr Krafft von Festenberg auf…

 • Пресбиофрения это..

  ..как элемент старческого слабоумия. Поехало хуйло кукухой нах. FAQ Ю : « У вас случайно нет словаря под рукой? Посмотрите, пожалуйста, как…

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments