dedo Vasiľ (ded_vasilij) wrote,
dedo Vasiľ
ded_vasilij

Пиздюль для Гендона.

У СТРАСБУРЗІ РОСІЙСЬКОГО КОМУНІСТА ЗЮГАНОВА ОБЛИЛИ КРОВ’Ю І "ДАЛИ ПО ПИЦІ"


У Страсбурзі, де проходить засідання ПАРЄ, пройшла акція на підтримку української льотчиці Надії Савченко та з вимогою зупинити російський тероризм.

У заході прийняли участь представники української діаспори, до яких приєднався народний депутат України Дмитро Лінько – повідомляє ТСН. Як написав політик на своїй сторінці у Facebook, на акцію прийшла жінка із прапором "ДНР". Мітингувальники вигнали прихильницю терористів та порвали її "прапор".

Крім цього протестувальники помітили біля входу до приміщення ПАРЄ лідера російських комуністів Геннадія Зюганова.

"Порвали ганчірку "ДНР", яку принесла якась божевільна, яку ми теж вигнали. Перед входом в приміщення ПАРЄ разом з Артемом Вітко облив морду російського комуняки Зюганова кров'ю і дав по його ворожій пиці! Слава Україні!" – звітував про пророблену роботу депутат.

Інший нардеп Ігор Мосейчук описав події так: "В ході проведення пікету з'явилась провокаторша з прапором "ДНР". Ганчірка була негайно знищена нардепами Артемом Вітко і Дмитром Лінько. Коли з'явилась російська делегація, а саме лідер КПРФ Генадій Зюганов, патріоти-радикали під скандування "на ваших руках кров наших братів" залили посланців кривавої Москви кров'ю. Комуняки-рашисти тільки й спромоглися вигукувати "і тут бандьоровци"".
Tags: khuilo, rest in pain, Хроники взбесившейся бензоколонки
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments