dedo Vasiľ (ded_vasilij) wrote,
dedo Vasiľ
ded_vasilij

Джемілєв: Кримська самооборона склала списки, кого з кримських татар «ліквідувати».

podzvin_14 napsal:
У так званій кримській самообороні склали списки представників місцевих меджлісів кримських татар, яких хочуть «ліквідувати». Про це сайту Крим.Реалії повідомив національний лідер кримськотатарського народу, народний депутат України Мустафа Джемілєв.

«Такі списки є по Бахчисарайському і Судакському меджлісах… Люди повинні або зникнути, або їх ліквідують», – сказав він.

При цьому Мустафа Джемілєв зауважив, що кримські татари складатимуть у відповідь свої списки представників «самооборони», але дотримуватимуться принципу ненасильництва, традиційного для національного руху корінного народу Криму.

Як повідомлялося, у Криму тривають масові обшуки в будинках і навчальних закладах кримських мусульман. 16 вересня обшук пройшов і в Меджлісі кримськотатарського народу в Сімферополі.

17 вересня представники ФСБ і судові пристави опечатали будівлю Меджлісу і виселили його працівників і представників кримськотатарських організацій та мас-медій.
Subscribe

 • My comment … 'Сходил к товарищу на кладбище'

  Как жить чтоб не волноваться? Обязательно надо волноваться, это основной компонент жизни. И еще (Судя по себе скажу) надо штоб была любимая…

 • My comment … '1941-1942. Гжатск..’

  Удивительно, этот насквозь говноунылый черно-белый пейзаж снимать на цветную пленку в 1942 году. Нет, эту страну никому не победить. Да и нахер она…

 • Утро стрелец-окурошной казни.

  Кащею, чтобы дать по яйцам, сначала бъют по сундуку, потом по зайцу и по утке, ну а потом все как у людей.

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments