dedo Vasiľ (ded_vasilij) wrote,
dedo Vasiľ
ded_vasilij

2020: Na Moskovskom námestí v Bratislave privítali Slováci Vladimíra Putina

Martin Škopec Antal napisal pre blog SME:

1.9.2014 o 7:35 (Tlačová agentúra Slovenskej autonómnej oblasti Ruskej federácie - Bratislava - Prvého septembra 2020) - Pri príležitosti prvého výročia vytvorenia Slovenskej autonómnej oblasti Ruskej federácie (SaoRf) sa dnes na Moskovskom námestí v Bratislave konalo slávnostné zhromaždenie, na ktorom Slováci privítali Prezidenta Ruskej federácie Vladimíra Vladimíroviča Putina. Po boku prezidenta stáli na tribúne taktiež politickí predstavitelia SaoRf: Róbert Fico, Marián Kotleba a Ján Čarnogurský. Dav prevolával heslá: "Nech žije naša ruská zem, Putin je tu doma" a "dosť bolo amerického imperializmu".

Úvodného slova sa ujal predseda vlády SaoRf Róbert Fico. Pripomenul, že prvé výročie vytvorenia SaoRf je jednou z najväčších udalostí v dejinách slovenského národa. "Vždy som cítil byť viac Rusom, ako Slovákom. Byť Slovákom je česť, ale byť Rusom je hrdosť, pretože široká ruská duša svojou širokosťou objíma takmer celú planétu. Čo sa v roku 2014 zdalo ako sen, je dnes skutočnosťou. Najprv Ukrajina a potom aj ďalšie národy pochopili, že iba Rusko dokáže byť zárukou bezpečnosti a spravodlivosti. Onedlho sa uskutoční referendum o definitívnom pričlenení SaoRf k Rusku. O výsledku niet pochybností. Budeme súčasťou veľkého Ruska".

Minister vnútra Marián Kotleba pukázal na skutočnosť, že bez bratskej pomoci Ruska by na Slovensku nebolo možné nastoliť poriadok. Ako dodal: "Našu vlasť sme očistili od proamerickej, neslovanskej pliagy, ktorá po roku 1989 špinila túto krásnu krajinu. Zamorovala nás chorobou liberalizmu a demokratického bľabotania, ktorého dôsledkom bol chaos a strata vlasteneckého cítenia. V pracovných táboroch je však ešte dostatok miesta pre zradcov a zločincov".

Podľa slov ministra propagandy a regulácie verejnej mienky Jána Čarnogurského bola sviečková demonštrácia z roku 1988 začiatkom cesty Slovákov do náručia bratského ruského národa. Ďalej pripomenul, že už konečne skončila nadvláda homosexuálov a prisluhovačov NATO. "Sloboda je v jednote slovenského národa a nie v tolerovaní jedincov, ktorí nemajú v poriadku nie len orientáciu, ale ani pôvod".

Za skandovania davu "náš Putin, náš Putin" sa slova ujal prezident Ruskej federácie Vladimír Vladimírovič. "Chcem sa poďakovať Slovákom, že už v roku 2015, po pripojení Ukrajiny k Rusku, začali bojovať po boku dovolenkujúcej ruskej armády, ktorá aj vo svojom voľnom čase vedela, čo je jej povinnosť. Dovolenka-nedovolenka, svet potreboval určiť správny smer, smer, ktorý vedie k jedinému bodu: k oslobodeniu človeka od príkoria liberalizmu a voľnomyšlienkarstva. Nie ľudské ego, ale kolektív a národ je určovateľom pravidiel. A potom je tu ešte múdre vedenie ríše, ktoré pre slovanské národy dokázalo rozšíriť životný priestor. Slováci! Oddávajte sa tej slobode, ktorá je projektom širokej ruskej duše".

Po ukončení slávnostného zhromaždenia položili predstavitelia SaoRf a prezident Ruskej federácie Vladimír Vladimírovič Putin vence k pomníku neznámeho, dovolenkujúceho vojaka.
Subscribe

 • My comment … 'Рекордсмен на югах'

  А шляпы-то у упырей козырные. Не хустовское совговно, но настоящий Stetson.

 • Kartoffelführer Ryglo

  Если сегодня окурошное хуйло радостно потирает ручки в предвкушении аншлюсса беларуссского колхоза, то хорошо бы здесь и сейчас оставить узелок на…

 • My comment .. 'На даче у дегустатора Сталина'

  Их цель ‘Трехполье’, т. е. система севооборота с чередованием посадок: по 58 ст. (3) «яровой», по 58 (1а) «озимой» и 58 (14) «крепостной» (под пáром,…

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments