dedo Vasiľ (ded_vasilij) wrote,
dedo Vasiľ
ded_vasilij

Test Testes

Tento doleuvedený post s fotografiami prvej Dámy Ukrajiny ja pre svojich priateľov a nepriateľov používam ako „test testes“.
Reakcie ľudí sa pozoruhodne líšia (alebo aj nie, záleží na tom, kde sa nachádzam), a na jeho základe ja nateraz môžem zo svojho kruhu priateľov (a zaujímavých osôb vôbec) spoľahlivo vylúčiť tých, kto ešte vždy trpí ľavičiarskymi komplexmi menejcennosti a zlobnej závisti voči všetkému schopnému, šikovnému, úspešnému a peknému. Dovoľuje identifikovať hlúpych a lenivých luzerov, pričom ihneď na prvý pokus. Treba len pozorne sledovať prvú, okamžitú reakciu testovaného čitateľa. Keď si človek pri pohľade na dve prvé fotografie absolútne spontánne a úprimné vyriekne čosi ako: „Veď hej, pri toľkých nakradnutých peňiazoch nie je umenie dobre vyzerať...“ . Potom on síce môže zamyslieť sa a začať vyhovárať sa, zaobaľovať svoje prvotne reakcie do rôznych všeobecných fráz...
Odpoveď je jasná.


Pôvodná publikacia ded_vasilijПервая леди Украины В миру врач-кардиолог

Оригинал взят у gatta_bianka в Первая леди Украины
/del../

Ну и пример как должна выглядеть женщина в 52 года, родившая 4х детей.

И что мне еще понравилось, но это уже заслуга отчасти и Порошенко, что у него жена не малолетняя модель, а боевая подруга, идущая вместе  с ним по жизни.
Tags: FAQ Ю
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments