dedo Vasiľ (ded_vasilij) wrote,
dedo Vasiľ
ded_vasilij

Довідка: Про сувору кампанію напередодні президентських виборів в Україні

DennikN. Slovakia. 10 лютого 2019 р. 13:06:


Українці обиратимуть президента або президента два тижні пізніше, ніж ми, а виборча кампанія настільки ж сувора, як у Словаччині, брехня і екзотичні фігури не є надзвичайною ситуацією.

Але один з фаворитів, колишній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, що повертається до виборчих дільниць завдяки витонченому популізму, нещодавно перевершила навіть зовсім зміщені межі смаку.

Як пише репортер Крістофер Міллер , він спочатку звинуватив нинішнього президента Петра Порошенка у плануванні підкупу кожного виборця з тисячею гривень ($ 36), і попросив Генерального прокурора розслідувати, хоча він не надав жодної додаткової інформації.

Потім вона заявила на адресу міністра охорони здоров'я Уляни Супрунової, яка є українкою, але вона народилася в Америці (в Детройті), а міністр з 2016 року, що вона "була відправлена ​​іноземцями для експериментів з українцями".

Тимошенко довго перебуває на виборах другий кросовер для актора і коміка Володимира Зеленського, який користується популярністю, тому що він грав президента в популярному телесеріалі - і тепер має шанс насправді отримати його.

Але в останньому опитуванні посилення Зелена над Тимошенко зростає, і очевидно, що він бив її у другому турі. Крім того, Петро Порошенко переходить до Тимошенко. І тому «газова королева» (це прізвисько прийшла до неї, коли вона стала багатою в російській торгівлі газом) вибігала за все більш жорстким словником.

Аналітики Тимошенко посідають одне з перших місць в рядах народників і обманщиків, хоча брехня - це руйнівна робота з справжніми фактами, зміст яких перевернуто. За даними українського аналітичного центру Vox Ukraine, його заяви містять до 70 відсотків найрізноманітніших даних, з яких лише 26 відсотків помилкові, але більше половини заяв містять маніпуляції фактами, що "вони змінять думку".

Класичним прикладом є твердження, що дитяча і дитяча смертність в Україні є найвищою в Європі. Фактично 24 жінки на тисячу народжених і 5,5 дітей на тисячу живих новонароджених. Vox Україна вказує, що, наприклад, в Румунії ці дані гірші.

Напади Тимошенко здали міністр охорони здоров'я Супруна, якого як активісти, так і експерти високо оцінили за антикорупційні реформи. Суд у Києві постановив, що власник американського паспорта більше не може бути міністром.

МАРТІН М. ШИМЕЧКА
Tags: slovensko, ukraine
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments