dedo Vasiľ (ded_vasilij) wrote,
dedo Vasiľ
ded_vasilij

Учасники Світових днів молоді відвідуватимуть Аушвіц-Біркенау

rudy_ogon
Очікується, що за час тривання заходу до музею приїде близько 300 тисяч гостей


Аушвіц-БіркенауАушвіц-БіркенауFlickr.com/Adam Tas

Триста тисяч учасників Світових днів молоді відвідає колишній німецький нацистський концентраційний табір Аушвіц-Біркенау у Освєнцімі. Саме стільки молодих католиків з усього світу заявило про своє бажання відвідати це місце пам’яті. Також туди збирається папа римський Франциск.

Директор Державного музею Аушвіц-Біркенау Пйотр Цивінський зазначає, що йдеться лише про заявки на групові візити, однак, багато хто може приїхати сюди самостійно. Позаяк стільки бажаючих не зможе зміститись у будинках, спеціально з цієї нагоди приготовано експозицію під відкритим небом. До неї увійдуть великі фотографії. Також гості заходу отримають друковані матеріали, перекладені на багато мов. Окрім цього, буде спеціально модернізовано інтернет-сторінки музею.

Згідно з підрахунками, під час Світових днів молоді щодоби Аушвіц-Біркенау відвідуватиме 30 тисяч людей. Попередній денний рекорд відвідуваності музею складав 8 тисяч.

Нагадаємо, що від 26 до 31 липня у Кракові триватимуть Світові дні молоді – захід, який Католицька церква організовує для своїх молодих прихильників. Очікується, що цього року в цій події візьме участь півтора мільйона людей.

http://polradio.pl/5/38/Artykul/262184
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments